Tento rok 2016 pripravujeme pre nadšencov sieťových technológií počas letných mesiacov roka 2016 už ôsmy ročník Letného sieťového tábora na Žilinskej univerzite. Pozývame všetkých, ktorí si chcú rozšíriť svoje „sieťové obzory“ alebo uvažujú o priemyselných sieťových certifikáciách stupňa professional ako aj associate.

Beh tohto ročníka bude trochu neštandardný oproti iným rokom. v prvom turnuse očakávame len beh kurzu CCNP SWITCH. Beh 2 turnusu je otvorený podľa potrieb záujemcov a termíny budú upresnené.

1. turnus pre CCNP switch: 4.7. - 15. júl 2016

2. turnus: prelom august - september 2016

Organizačné info

Prihlasovanie na kurzy:

Podmienky účasti na CCNP kurzoch:

• preukázateľné úspešné absolvovanie úplného CCNA štúdia, alebo

• platný CCNA certifikát

• TSHOOT kurz je možné absolvovať iba po úspešnom zvládnutí kurzov CCNP ROUTE a SWITCH

Je mimoriadne žiaduce, aby každý účastník mal pred začiatkom kurzu preštudované materiály k príslušnému kurzu. K študijným materiálom získava účastník prístup po zaradení do CCNA resp. CCNP triedy. Je preto potrebné potvrdiť svoju účasť na kurze čo najskôr.

Kapacita:

• maximálne 8 účastníkov na jeden kurz CCNP, pre CCNA maximálne 10 účastníkov

Podmienky otvorenia kurzu:

• aspoň 5 účastníkov na kurz

Poplatky:

• Kurz CCNA pre akademických záujemcov:  115 EUR

• Kurz CCNP ROUTE pre akademických záujemcov: 200 EUR

• Kurz CCNP SWITCH pre akademických záujemcov: 170 EUR

• Kurz CCNP TSHOOT pre akademických záujemcov: 200 EUR

Pod akademickými záujemcami sa rozumejú študenti a zamestnanci základných, stredných alebo vysokých škôl v SR.

V cenách kurzov nie sú zahrnuté poplatky za ubytovanie a stravu. Stravu je možné zabezpečiť za poplatok vo fakultnej výdajni obedov.