Čas beží a ani sme sa nenazdali a tento rok uplynie už 20 rokov čo sme Cisco sieťovou akadémiou !
Za túto dobu sme prešli veľkým vývojom. Naši inštruktori sú certifikovaný, máme dve moderné laboratória, kurzy ponúkané programom Netacad (CCNA, CCNP, Security, Linux, IoT) sú integrované do denného štúdia na FRI a patria dlhodobo medzi najpopulárnejšie na FRI-čke, kde nimi prešli tisícky študentov. Ďakujem všetkým čo sa za tie roky do Netacad-u zapojili a nech to takto (ale radšej ešte aj lepšie ;-) ) ide aj v ďalšej násť-ročnici!

20 years of service

Netacad program pre rok 2018 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award Advanced  horných 25 percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2018 jedno z ocenení v kategórií získali zo Slovenska štyria inštruktori.

Z tohto počtu traja inštruktori sú opäť z našej akadémie. Ocenenie Instructor Excellence Award -  Advanced získal Ing. Marek Moravčík, PhD., Ing. Ivan Dolnák, PhD. a Ing, Peter Kortiš, PhD.

Blahoželáme!

V piatok 22.3.2019 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice konalo národné kolo súťaže NAG - Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu reprezentovali naši študenti v kategórii UNI. V nej sa náš študent Maroš Pekár  umiestnil na celkovom 2.mieste a Viliam Čilík na 4.mieste  kategórie UNI pre vysokoškolákov (Oficiálne výsledky).

Všetkým našim študentom srdečne blahoželáme ku skvelým výsledkom a želáme veľa úspechov v ďalšej sieťarskej kariére!

Netacad program pre rok 2017 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award roveň Expert : top 10 percent z inštruktorov na celom svete, či úroveň Advanced : horných 25 percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2017 jedno z ocenení v kategórií získalo zo Slovenska osem inštruktorov.

Z tohto počtu traja inštruktori sú opäť z našej akadémie. Ocenenie Instructor Excellence Award - Expert  získali Ing. Peter Kortiš a doc. Ing. Pavel Segeč, PhD. Ocenenie Instructor Excellence Award - Advanced získal Ing. Marek Moravčík.

Blahoželáme!

V júni 2017 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice konalo národné kolo v poradí už 12. ročníka súťaže Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu reprezentovali naš študent Ján Jurč v kategórii UNI, v ktorej sa umiestnil na 3.mieste.

Srdečne blahoželáme k dosiahnutému výsledku a želáme veľa úspechov v ďalšej sieťarskej kariére!

Tohto roku boli opäť oceňovaní inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. Ocenenia majú viaceré kategórie so zadefinovanými kritériami. Jednou z kategórií je aj ocenenie Instructor Excellence Award. Toto ocenenie identifikuje a oceňuje najlepších inštruktorov v celosvetovom meradle, naprieč všetkými osnovami. Existujú dve úrovne ocenenia, ktoré môže inštruktor dosiahnuť :

• Úroveň Expert : top 10 percent z inštruktorov na celom svete
  • Pokročilá úroveň Advanced : horných 25 percent z inštruktorov na celom svete

Za kalendárny rok 2016 jedno z ocenení v kategórií získalo zo Slovenska len sedem inštruktorov. Z toho až štyria inštruktori sú opäť z našej akadémie a získali ocenenie Instructor Excellence Award - Expert alebo Advanced. V kategórií Expert sú nimi Ing. Peter Palúch, PhD, a doc. Ing. Pavel Segeč, PhD. V kategórií Advanced sú nimi Doc. Ing. Milan Kubina, PhD. a Ing. Gabriel Koman.

• Úroveň Expert : top 10 percent z inštruktorov na celom svete
  • Pokročilá úroveň Advanced : horných 25 percent z inštruktorov na celom svete

Za kalendárny rok 2015 jedno z ocenení získalo zo slovenska len sedem inštruktorov. Z toho až piati inštruktori sú z našej akadémie a získali ocenenie Instructor Excellence Award - Expert. Sú nimi Ing. Peter Palúch, PhD, Ing, Ondrej Škvarek, PhD., Ing. Ivan Dolnák, PhD, Ing. Peter Kortiš, PhD. a doc. Ing. Pavel Segeč, PhD.