Netacad program pre rok 2019 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award Expert (top 10 percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2019 jedno z ocenení v kategórií získali zo Slovenska traja inštruktori.

Z tohto počtu dvaja inštruktori sú opäť z našej akadémie. Ocenenie Instructor Excellence Award -  Expert získali doc. Ing. Pavel Segeč, PhD. Ing. Marek Moravčík, PhD.

Blahoželáme!

V utorok 19.5.2020 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice a vďaka veľkému úsiliu a šikovnosti našich kolegov na FEI TUKE konalo národné kolo súťaže NAG - Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu a fakultu FRI reprezentovali tento rok štyria naši študenti v kategórii UNI. V nej sa náš študent sieťového odboru ASI Bc. Maroš Pekár  umiestnil na celkovom 1.mieste a študent 2 ročníka bakalárskeho štúdia PI Marek Ploštica na 3.mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (Oficiálne výsledky).

Všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v ďalšej kariére!

Čas beží a ani sme sa nenazdali a tento rok uplynie už 20 rokov čo sme Cisco sieťovou akadémiou !
Za túto dobu sme prešli veľkým vývojom. Naši inštruktori sú certifikovaný, máme dve moderné laboratória, kurzy ponúkané programom Netacad (CCNA, CCNP, Security, Linux, IoT) sú integrované do denného štúdia na FRI a patria dlhodobo medzi najpopulárnejšie na FRI-čke, kde nimi prešli tisícky študentov. Ďakujem všetkým čo sa za tie roky do Netacad-u zapojili a nech to takto (ale radšej ešte aj lepšie ;-) ) ide aj v ďalšej násť-ročnici!

20 years of service

Netacad program pre rok 2019 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award Expert, t.j. horných 10percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2018 jedno z ocenení v kategórií získali zo Slovenska štyria inštruktori.

Z tohto počtu traja inštruktori sú opäť z našej akadémie. Ocenenie Instructor Excellence Award -  Advanced získal Ing. Marek Moravčík, PhD., Ing. Ivan Dolnák, PhD. a Ing, Peter Kortiš, PhD.

Blahoželáme!

V piatok 22.3.2019 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice konalo národné kolo súťaže NAG - Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu reprezentovali naši študenti v kategórii UNI. V nej sa náš študent Maroš Pekár  umiestnil na celkovom 2.mieste a Viliam Čilík na 4.mieste  kategórie UNI pre vysokoškolákov (Oficiálne výsledky).

Všetkým našim študentom srdečne blahoželáme ku skvelým výsledkom a želáme veľa úspechov v ďalšej sieťarskej kariére!

Netacad program pre rok 2017 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award roveň Expert : top 10 percent z inštruktorov na celom svete, či úroveň Advanced : horných 25 percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2017 jedno z ocenení v kategórií získalo zo Slovenska osem inštruktorov.

Z tohto počtu traja inštruktori sú opäť z našej akadémie. Ocenenie Instructor Excellence Award - Expert  získali Ing. Peter Kortiš a doc. Ing. Pavel Segeč, PhD. Ocenenie Instructor Excellence Award - Advanced získal Ing. Marek Moravčík.