Študenti sieťových programov si spolu zmerali sily už na 18. ročníku celoštátneho kola súťaže v oblasti sieťových technológií NAG 2023. Naši študenti z Fakulty riadenia a informatiky UNIZA opäť získali výborné umiestnenia. Študent Nikolas Novák (študijný program Informačné a sieťové technológie) sa umiestnil na celkovom 3. mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (25 súťažiacich). Jakubovi, ako aj všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v štúdiu a ďalšej kariére (Oficiálne výsledky)!
Študenti sieťových programov si spolu zmerali sily už na 18. ročníku celoštátneho kola súťaže v oblasti sieťových technológií NAG 2023. Naši študenti z Fakulty riadenia a informatiky UNIZA opäť získali výborné umiestnenia. Študent Peter Mako (študijný program Informačné a sieťové technológie) sa umiestnil na celkovom 4. mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (25 súťažiacich). Jakubovi, ako aj všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v štúdiu a ďalšej kariére (Oficiálne výsledky)!
Študenti sieťových programov si spolu zmerali sily už na 18. ročníku celoštátneho kola súťaže v oblasti sieťových technológií NAG 2023. Naši študenti z Fakulty riadenia a informatiky UNIZA opäť získali výborné umiestnenia. Študent Jakub Varga (študijný program Informačné a sieťové technológie) sa umiestnil na celkovom 2. mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (25 súťažiacich). Jakubovi, ako aj všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v štúdiu a ďalšej kariére (Oficiálne výsledky)!

Netacad program pre rok 2022 zverejnil zoznamy ocenených v rámci jeho "Recognition" programu, ktorým sa oceňujú inštruktori za ich prístup a úspechy v rámci programu Cisco Networking Academy. V rámci kategórie Instructor Excellence Award, t.j. horných 25 percent z inštruktorov na celom svete) za kalendárny rok 2022  získali toto ocenenie Ing. Marek Moravčík, PhD., Ing. Ivan Dolnák, PhD.

Blahoželáme!

IT talenty z celej SR sa už tradične stretli na 17. ročníku celoštátneho kola súťaže študentov v oblasti sieťových technológií NAG 2022. Fakulta riadenia a informatiky UNIZA opäť potvrdila svoju vysokú kvalitu. Študent Jozef Galbička (študijný program Informačné a sieťové technológie) sa umiestnil na celkovom 1. mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov. Jozefovi, ako aj všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v ďalšej kariére (Oficiálne výsledky)!

Dňa 21.4.2021 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice konalo národné kolo súťaže NAG - Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu a fakultu FRI reprezentovali tento rok štyria naši študenti v kategórii UNI. V nej sa náš študent sieťového odboru ASI Bc. Maroš Pekár  umiestnil na 3.mieste a študent 2 ročníka bakalárskeho štúdia Informatika Martin Ščasný na 4.mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (Oficiálne výsledky).

Všetkým našim študentom, ktorí prejavili ochotu reprezentovať našu fakultu srdečne blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a želáme veľa úspechov v ďalšej kariére!

Dňa 21.4.2021 sa v priestoroch Technickej univerzity Košice konalo národné kolo súťaže NAG - Networking Academy Games. Žilinskú sieťovú akadémiu a fakultu FRI reprezentovali tento rok štyria naši študenti v kategórii UNI. V nej sa náš študent sieťového odboru ASI Bc. Maroš Pekár umiestnil na 3.mieste a študent 2 ročníka bakalárskeho štúdia Informatika Martin Ščasný na 4.mieste kategórie UNI pre vysokoškolákov (Oficiálne výsledky).