Vzdelávací program Cisco Networking Academy je vzorovou ukážkou výnimočnej spolupráce verejného a súkromného sektora. Pri príležitosti jeho 15. výročia zavedenia v Slovenskej republike boli ocenení viacerí pedagógovia, lektori a osobnosti, ktorí významnou mierou  prispeli k rozvoju programu na Slovensku. Záštitu nad oceňovaním prevzal predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico.

Ocenenie si z rúk ministra školstva Dušana Čaploviča a generálneho riaditeľa spoločnosti Cisco Slovensko Marcela Rebroša prevzal aj náš kolega pán Peter Palúch.

Petrovi srdečne gratulujeme a zároveň ďakujeme za výbornú preprezentáciu našej sieťovej akadémie ako aj nášho pracoviska - katedry informačných sietí. Zároveň mu prajeme veľa ďalších pracovných a osobných úspechov!

15rokovnetacad-foto1

 Okrem Peťa ocenenia prebrali aj: František Jakab, manažér programu, Milan Ftáčnik, ktorý ako minister školstva v roku 2001 podpísal Memorandum o porozumení, lektori Vladimír Mitický z Popradu a Ján Krausko z Handlovej a Anton Čižmár, rektor Technickej univerzity v Košiciach.

Do Sieťového akademického programu Cisco Networking Academy sa zapojilo už viac ako 25-tisíc študentov. V súčasnosti je v programe šesť univerzít, 62 stredných škôl a dve vzdelávacie inštitúcie na Slovensku. Študuje v ňom viac ako 6-tisíc študentov a participuje na ňom 170 vyškolených pedagógov. 

Pin It

Akcie

Sme Testovacie Centrum

Partneri akadémie

 
munus, s.r.o 
Go to top