Vážená inštruktorská komunita,

Srdečne Vás pozývame na Výročnú konferenciu programu sieťových akadémií v Slovenskej a Českej republike, ktorá sa uskutoční v dňoch 30-31.3.2017 v Ostrave.
Cieľom konferencie je poskytnutie priestoru pre výmenu skúseností s implementáciou programu NetAcad do vzdelávacieho procesu jednotlivých škôl ako aj zdieľanie dôležitých informácií týkajúcich sa prevádzky programu NetAcad v SR/ČR skrz prácu regionálneho manažéra programu a podporných centier (ASC TUKE, ASC ceelabs a ASC i-com-unity). V rámci konferencie budete mať možnosť diskutovať so zástupcami spoločnosti Cisco o víziách spoločnosti či už po technickej alebo strategickej stránke.

Účasť na konferencii je bezplatná. V réžii účastníkov konferencie je ubytovanie a socializačný program mimo hlavného dňa konferencie (prehliadka Areálu Dolních Vítkovic).

Tieto ako aj ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.i-com-unity.cz/vyrocni-konference-2017

Registrujte sa prosím na stránke https://goo.gl/LNZRCh

Neoddeliteľnou súčasťou výmeny skúseností je aj socializačný program, ktorý je tohto roku realizovaný dvojkrokovo - jednak ako štandardná súčasť konferencie (večerný raut, hudobné nástroje sú vítané) a v prípade záujmu osobitná prehliadka Areálu Dolních Vítkovic (http://www.dolnivitkovice.cz/)

Pin It

Akcie

Sme Testovacie Centrum

Partneri akadémie

 
munus, s.r.o 
Go to top