Dovoľte mi pozvať Vás na Arduino Day 2017, ktorý oraganizuje ASC TUKE  v spolupráci s katedrou počítačov a informatiky na Technickej univerzite v Košiciach. Toto podujatie sa uskutoční dňa 5. Apríla 2017 od 12:00 v Univerzitnej knižnici Technickej Univerzity v Košiciach.
Arduino Day je celosvetovou oslavou narodenín vývojovej dosky Arduino. V priebehu 24 hodín sa po celom svete organizujú rozličné akcie, na ktorých sa stretávajú ľudia zaujímajúci sa o Arduino.
Podujatie je určené pre kohokoľvek (učiteľov, lektorov, študentov, IT nadšencov, atď...), kto sa chce o Arduine naučiť niečo nové. Súčasťou programu je množstvo prednášok a workshopov, na ktorých sa môžete podľa vašich záujmov a preferencií zúčasniť.

Na toto podujatie Vás pozyvame vzhľadom na to, že oblasť rýchleho prototypovania prostredníctvom platformy Arduino do istej miery zasahuje aj do portfólia kurzov NetAcadu zameraných na IoT a môže predstavovať prínos pre rozvoj oblasti IoT aj v rámci Vašej akadémie.

Viac informácií o Arduino Day 2017 nájdete na stránke  http://arduinoday.kpi.fei.tuke.sk/