Novinky

Začiatkom júla si úspešne recertifikoval na CCNP priemyselnú certifikáciu cez skúšku CCNP-ROUTE 300-101 náš kolega Pavel Segeč.
Minulý týždeň od 12. do 14. júna sme privítali na našej fakulte žiakov druhého ročníka Strednej priemyselnej školy dopravnej  z Trnavy. Mali možnosť sa dozvedieť o trendoch z oblasti počítačových sietí, ako funguje 3D tlač a virtuálna realita, prečo sú optimalizácie a simulácie v doprave dôležité a ako zneškodniť nástražné zariadenie svojimi vedomosťami. Veríme, že sa im workshop páčil a tešíme sa na ich kolegov o rok :) 
IT novinky a trendy si prišlo na UNIZA pozrieť viac ako 1000 žiakov zo ZŠ a SŠ. Sme radi, že o naše workshopy bol veľký záujem. Workshop Divadlo zážitkov – virtuálna realita absolvovalo viac ako 500 účastníkov. Ďakujem Marekovi a Martinovi, ktorí za našu fakultu FRI prezentovali katedru informačných sietí a program Cisco akadémiií. Tešíme sa na budúci ročník 
 
2018 - FUTU...
2018 - FUTURIKON 2018 - FUTURIKON
2018 - FUTU...
2018 - FUTURIKON 2018 - FUTURIKON
uvod-k-iotDnešným dňom rozširujeme ponuku kurzov NetAcad programu o kurz Introduction to IoT - Úvod do internetu vecí, úvodný kurz z kategórie kurzov na tému Internet vecí/Internet of things. Inštruktormi sú doc. Ing. Milan Kubina, PhD. a Ing. Gabriel Koman, PhD.

Vážená NetAcad komunita,

Dovoľte mi srdečne Vás a Vašich študentov pozvať  na NAMAKANÝ DEŇ, ktorý sa uskutoční dňa 9. Mája 2018 v Univerzitnej knižnici Technickej univerzity v Košiciach.

Akcia je súčasťou celosvetového podujatia s názvom Arduino Day 2018 a je určená pre kohokoľvek, kto sa chce dozvedieť viac o internete vecí, Arduine alebo Raspberry Pi.

Registrácia sa vyžaduje iba v prípade záujmu zúčastníť sa pripravovaných workshopov z dôvovdu obmedzenej kapacity miest. Pre účasť na prednáškach registrácia nie je potrebná. 

Tieto a mnohé ďalšie informácie nájdete na stránke http://namakanyden.sk

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich kolegov na adrese tomas [zavináč] namakanyden [bodka] sk  prípadne mirek [zavináč] namakanyden [bodka] sk

Dnes sme rozšírili sety prepínačov CCNP labu RB301 o 4ks WS-C2960-24TT-L a konečne sme sa zbavili už veľmi starých Catalystov C2950. Zároveň nám do labov pribudli aj 4ks gigových prepínačov WS-C2960G-24TC-L, ktoré budú využité ako prepínače infraštruktúry a nahradia odchádzajúce Linksys pro prepínače.
 
Prebraná spráza vo Zive.sk

Naštartuj svoju IT kariéru prostredníctvom Cisco Networking Academy na FRI UNIZA

Za dobrým a kvalitným vzdelaním nemusíš cestovať tisíce kilometrov ďaleko. Fakulta riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline (FRI UNIZA) vďaka Cisco Networking Academy (CNA) ponúka vzdelanie na TOP úrovni v rámci centrálnej Európy.

Prečo je dobré ísť študovať informatiku do Žiliny a zapojiť sa do vzdelávania prostredníctvom Cisco Networking Academy? Možno práve týchto päť dôvodov ťa o tom presvedčí.

.....

Viac na zive.sk a na našej fakulte FRI 

 
Go to top