CNA/ITC novinky

Ovorili sme kurz CCNA 2 v 6,0!

Dňa 25.10.2017 prebehne v rámci Kick off meetingu národného projektu IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie vyhlásenie výsledkov súťaže NAG 2017 za účasti Petra Pellegriniho, podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu a Martiny Lubyovej, ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR. Náš študent Ján Jurč preberie ocenenie za 3.miesto kategórie UNI suťaže NAG 2017.

Ovorili sme kurz CCNA 3 v 6,0!

Algorhyme

I think that I shall never see
A graph more lovely than a tree.
A tree whose crucial property
Is loop-free connectivity.
A tree that must be sure to span
So packets can reach every LAN.
First, the root must be selected.
By ID, it is elected.
Least-cost paths from root are traced.
In the tree, these paths are placed.
A mesh is made by folks like me,
Then bridges find a spanning tree.


óRadia Perlman

V uplynulých dňoch sme na fakulte privítali študentov Strednej priemyselnej školy dopravnej z Trnavy. Veríme, že sa im pripravený workshop Počítačové siete na FRI UNIZA páčil a zároveň im blahoželáme k jeho úspešnému absolvovaniu :) Išlo o pilotný projekt a veríme, že na podobnom workshope privítame stredoškolákov z Trnavy aj budúci rok :)

 ==>  Foto galéria:

2017-WS-SPS...
2017-WS-SPSDTT 2017-WS-SPSDTT
2017-WS-SPS...
2017-WS-SPSDTT 2017-WS-SPSDTT

pearson vueOd 7.6.2017 sa Katedra informačných sietí (FRI UNIZA) v Žiline stáva oficiálnym Pearson Vue certifikačným centrom. V našom certifikačnom centre môžu študenti, firemní zákazníci alebo fyzické osoby urobiť certifikáty od renomovanej spoločnosti Cisco Systems.

Na webe http://www.pearsonvue.com/ (či v testcenter locator-e) nás nájdete pod názvom: FRI UNIZA.

Spoločnosť Pearson Vue patrí medzi najväčších lídrov v oblasti certifikačných stredísk. Každé stredisko, ktoré chce byť certifikované touto spoločnosťou. musí prejsť prísnymi kritériami.

S pozdravom kolektív KIS FRI UNIZA.

Go to top