NetAcad novinky

Just five months after the updated Cisco Certification program went live, NetAcad is releasing two more new certification-aligned courses by the end of July. To help students navigate their options, we introduce this new Guide.

Click now

Vážená NetAcad komunita,

Rada by som Vám pripomenula termín výročnej konferencie programu sieťových akadémií v Slovenskej a Českej republike, ktorá sa bude konať dňa 19.6.2020 v čase 9:00 - 16:15. 

Dovoľte mi upriamiť Vašu pozornosť na niekoľko organizačných usmernení:

Konferencia sa bude konať online s využitím videokonferenčného systému Webex. Na pripojenie ku konferencii použite prosím nasledujúci link: https://ceelabs.webex.com/ceelabs/onstage/g.php?MTID=e7d8f94d4a5fa0f5d1dff9f81786ecdad  

Program konferencie nájdete na webovej stránke programu sieťových akadémií: https://netacad.sk/vyrocna-konferencia-2020-program/

V prípade, že ste sa na konferenciu ešte nestihli zaregistrovať, môžete tak urobiť ešte dnes na adrese: https://forms.gle/iLeLbSNqpjhcxv6H6

Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

New interactive tool for students to become more familiar with the evolution of our course pathways.The tool also highlights intersection points between pathways--so students can better mark their path!

Access now

Turning a most challenging time into a new opportunity is what we're all trying to do right now. This infographic shares the ways Cisco can immediately help. And when we say immediately, we mean it!

See now

ikona ccna mindNew CCNP Enterprise: Core Networking launches. One of 2-course series providing students with the knowledge to configure, operate and troubleshoot large-scale enterprise networks.

Akcie

Sme Testovacie Centrum

Partneri akadémie

 
munus, s.r.o 
Go to top