CiscoIncubatorV uplynulých týždňoch bol ukončený druhý ročník programu Cisco Incubator organizovaného Cisco TAC Krakow. Cisco Incubator program ponúka pre študentov končiacich ročníkov ako aj tým, ktorí rozmýšľajú nad zamestnaním výbornú príležitosť buď zamestnať sa v spoločnosti Cisco TAC a pracovať v oblasti sieťových technológií a služieb, alebo získať ďalšie dôležité skúsenosti z pracovných pohovorov ako aj možnosť ďalšieho vzdelania v oblasti moderných sieťových technológií, ktoré budú prezentované renomovanými certifikovanými expertmi spoločnosti Cisco Systems.

Po prebehnutí druhého ročníka programu, do ktorého bolo kvalifikovaných na jeseň roku 2014 aj 9 našich študentov z FRI, záverom získali a akceptovali ponuku zamestnať sa štyria z nich.

Po prebehnutí dvoch rokov inkubátora tak môžeme konštatovať, že z pohľadu našej FRI fakulty tak získalo práležitosť naštartovať svoju profesionálnu dráhu v oblasti sietí a priamo u Cisca 6 študentov FRI a dvaja z EF ŽU, čo považujeme za výbornú správu a zvýhodňujuci faktor proi zvažovaní perspektívy štúdia práve u nás.

Pin It

Akcie

Sme Testovacie Centrum

Partneri akadémie

 
munus, s.r.o 
Go to top