Vážená pani učiteľka, vážený pán učiteľ, vážený študent!

Srdečne Vás pozývam na 13. ročník súťaže sieťových zručností NAG2018, ktorú pre Vás organizuje ASC/ITC Ceelabs a ASC/ITC pri Technickej univerzite v Košiciach v spolupráci so spoločnosťou Cisco systems Slovensko a ITC Žilinskej univerzity.

Cieľom súťaže je umožniť študentom stredných a vysokých škôl prezentovať svoje vedomosti a schopnosti z oblasti počítačových sietí, ktoré získali štúdiom v programe Cisco Networking Academy.

Program súťaže:
22.3.2018
8:00 – 8:30 Príchod účastníkov (Nová knižnica TUKE)
8:30 – 8:50 Slávnostné otvorenie súťaže
9:00 – 19:00 Teoretická a praktická časť v zmysle harmonogramu súťaže
laboratória KPI FEI TUKE, 5. poschodie, Hlavná budova TU
(viď harmonogram)
26.3.2018 Zverejnenie výsledkov súťaže na stránkach www.netacad.sk

Súťaž pozostáva z praktickej časti (viď harmonogram v prílohe) a z teoretickej časti – riešenia on-line testu. Na teoretický test je potrebné sa zapísať ráno pri registrácii alebo v priebehu dňa. Počet miest pre teoretický test je v jednotlivých časoch obmedzený, preto je veľmi dôležité, aby ste si premysleli časový plán Vašej účasti v súťaži a dostatočne
včas sa zapísali na teoretický test. Súťažiaci zodpovedá za to, aby v rámci súťažného dňa
stihol absolvovať tak teoretickú ako aj praktickú časť súťaže!

Miestnosť pre účastníkov:
Priestory novej knižnice TUKE – hlavná konferenčná miestnosť – bude k dispozícií pre súťažiacich v priebehu celého dňa.